Etiketlenen üyelerin listesi

Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 74 adet sonuctan sayfa başı 1 ile 20 arası kadar sonuç gösteriliyor.
    Üst Yönetim Miss_Menas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Beğen
    2.850
    Beğenilmiş
    633

Smile Ücretsiz Mum Çiçeği (Hoya) Paylaşımı

Forumumuzda aktif paylaşım yapan ve 100 mesaj sayısını tamamlamış olan üyelerimize, arzu ettikleri takdirde ücretsiz Hoya gönderimi yapacağım.

-Göndereceğim hediyeler için tür tercihi yapmamanızı önemle rica ediyorum. Kendi belirleyeceğim ve o an uygun olan bitkilerden hediye edeceğim. Hediye hoyalar 4 adet farklı varyetelerden oluşmakta 5. tür olarak istek üzerine Hoya carnosa da dahildir.

-Soğuk havalara denk gelen 15 Ekim - 1 Mayıs tarihleri arasında, sağlıksız olacağı için bitki gönderimi yapmayacağım.

-Hediye bitki hakkını 1 kez kullanan üyelerimiz, bir daha aynı haktan yararlanamayacaktır.

-Gönderdiğim hediyelerin kargo ücreti alıcıya ait olacaktır. Gönderimler Ptt kargo aracılığı ile yapılacak olup özel kargo (Aras, Yurtiçi kargo) talebinizi de belirtebilirsiniz.
    feronia (03-01-2018) Bunu beğendi.

Kullanıcı Toprak
    Nereden
    ANKARA
    Beğen
    0
    Beğenilmiş
    5
    Benim daha 43 ne zamana kadar 100 olursa geçerli bu gece 100 yapabilirim hoya sevincinden

Kullanıcı azorka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) Toprak
    Nereden
    İzmir
    Beğen
    1
    Beğenilmiş
    3
    Daha önce hediye alanlar alabiliyor mu türleri tamamlamak adına efsane olur.

Moderatör Ari - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erivan
    Beğen
    866
    Beğenilmiş
    232
    Alıntı azorka Rumuzlu Üyeden Alıntı Mesajı Göster
    Daha önce hediye alanlar alabiliyor mu türleri tamamlamak adına efsane olur.
    Sevgili azorka bu güzel bir şans olurdu ama
    Hediye bitki hakkını 1 kez kullanan üyelerimiz, bir daha aynı haktan yararlanamayacaktır
    demiş Değerli Miss_Menas

Kullanıcı Toprak
    Nereden
    ANKARA
    Beğen
    0
    Beğenilmiş
    5
    Alıntı Ari Rumuzlu Üyeden Alıntı Mesajı Göster
    Sevgili azorka bu güzel bir şans olurdu ama demiş Değerli Miss_Menas
    Heyecandan atlamışız sevgili Miss_Menas'ın bu açıklamasını çok iyi olurdu

Nereden
    Antalya
    Beğen
    2.850
    Beğenilmiş
    633
    Mesajlarınızı tebessümle okudum Sevgili Ari istek talep ve liste düzenlemesini yapacak kendi isteği ve yardım etme adına.
    Yukarıdada belirttiğim gibi ilk mesajımda bir defa hediyesini alan kişi yeniden talep etme hakkını kullanamayacak olması inanınki sizleri tüh ya ya itecek biliyorum. Çok çok isterdim koleksiyonumdaki bir çok türü hediye gönderebileyim, malum benimde giderlerim var ve onları karşılayabilmek adına birkaç türünün satışını arada bir yapmaktayım. Bu olay salt benim için geçerli değildir, Sizler içinde geçerli, malzemelerimizi temin etmek için arada bir kısmende olsa giderlerimize kaynak gerekli. Hediye gnderimi için belirlediğim türler zaman zaman değişecek bu da o türün büyümesi ve hediye boyutunda gönderim için gerçektende büyümüş olması gerekiyor.
    Zaman içerisindee bu eylemi sizlerde yapacaksınız ve bu eylem için en az 4 yıl gerekiyorki o tür hızlı büyümeye müsait olabilsin. Herşey para demek değildir, lakin beni anlayışla karşılayacağınızı ümid ediyorum ve zamanla hak verebileceğinizide şimdiden görebiliyorum.
    Hediye hoyalarınızla geçireceğiniz zaman ve süreç haklılık payımı sizlerden alacağımı düşünmekteyim_ki yeni türlere erişebilmek adına giderlerinizi gözden geçirmelisiniz, bu sadece Hoyalarda değil tüm bitkiler için geçerlidir. Kaldıki bitkiyi temin etmekle sınırlı değil giderlerimiz yan destek malzemeleride ayrıca bir giderdir.

Bitki ve yaşayan hertürlü canlıya Toprak Ana üzerinde sevgisini barındıran her birimiz, dilerim istekleri birgün tüm dilekleri ile gerçekleşir.
    Benim dileğim, Türkiye'de herkes kolayca Hoyalara erişebilsin amacım ve felsefem bu yöndedir.Türkiye'de yayılıp çoğalması için Sizlerinde katkıları ve fedakarlığınızın zamanı gelecektir. Benimkisi ise arada bir birkaç türü gerçek anlamda edinmek isteyenlerle buluşturmaktır.

Hoya sevdalılarına sevgilerimle.

Nereden
    Antalya
    Beğen
    2.850
    Beğenilmiş
    633
    Listemin başında Erdem01 bey var
    Paylaşım mesajları 100 dediğinde kendisine farklı türlerden göndereceğim, deneyim ve tecrübesini Hoya carnosa dışındada gözlemleyebilmesi adına.
    100. mesajını heyecanla bekliyorum Kaldıki kendisi bile forum üzerinden Hoya (Mum Çiçeği) sevdalılarına sesleniyor, yegane Hoyası ise Hoya carnosa.

Teşekkürler Erdem bey

Kullanıcı Toprak
    Nereden
    ANKARA
    Beğen
    0
    Beğenilmiş
    5
    Alıntı Miss_Menas Rumuzlu Üyeden Alıntı Mesajı Göster
    Mesajlarınızı tebessümle okudum Sevgili Ari istek talep ve liste düzenlemesini yapacak kendi isteği ve yardım etme adına.
    Yukarıdada belirttiğim gibi ilk mesajımda bir defa hediyesini alan kişi yeniden talep etme hakkını kullanamayacak olması inanınki sizleri tüh ya ya itecek biliyorum. Çok çok isterdim koleksiyonumdaki bir çok türü hediye gönderebileyim, malum benimde giderlerim var ve onları karşılayabilmek adına birkaç türünün satışını arada bir yapmaktayım. Bu olay salt benim için geçerli değildir, Sizler içinde geçerli, malzemelerimizi temin etmek için arada bir kısmende olsa giderlerimize kaynak gerekli. Hediye gnderimi için belirlediğim türler zaman zaman değişecek bu da o türün büyümesi ve hediye boyutunda gönderim için gerçektende büyümüş olması gerekiyor.
    Zaman içerisindee bu eylemi sizlerde yapacaksınız ve bu eylem için en az 4 yıl gerekiyorki o tür hızlı büyümeye müsait olabilsin. Herşey para demek değildir, lakin beni anlayışla karşılayacağınızı ümid ediyorum ve zamanla hak verebileceğinizide şimdiden görebiliyorum.
    Hediye hoyalarınızla geçireceğiniz zaman ve süreç haklılık payımı sizlerden alacağımı düşünmekteyim_ki yeni türlere erişebilmek adına giderlerinizi gözden geçirmelisiniz, bu sadece Hoyalarda değil tüm bitkiler için geçerlidir. Kaldıki bitkiyi temin etmekle sınırlı değil giderlerimiz yan destek malzemeleride ayrıca bir giderdir.

Bitki ve yaşayan hertürlü canlıya Toprak Ana üzerinde sevgisini barındıran her birimiz, dilerim istekleri birgün tüm dilekleri ile gerçekleşir.
    Benim dileğim, Türkiye'de herkes kolayca Hoyalara erişebilsin amacım ve felsefem bu yöndedir.Türkiye'de yayılıp çoğalması için Sizlerinde katkıları ve fedakarlığınızın zamanı gelecektir. Benimkisi ise arada bir birkaç türü gerçek anlamda edinmek isteyenlerle buluşturmaktır.

Hoya sevdalılarına sevgilerimle.
    Çok teşekkür ederiz sevgili miss_menas kesinlikle haklısınız.

Nereden
    Erivan
    Beğen
    866
    Beğenilmiş
    232
    Evet Sevgili hoya tutkunları, yeni bir ücretsiz hoya carnosa paylaşımında yine birlikteyiz.
    Bu başlığı çok ama çok fazla sevdiğim için yine liste oluşturmayı ben kendim istedim, sizleride en az hoyalar kadar çok seviyorum.
    Taleplerde bulunmadan önce ilk mesajı dikkatle okumanızı rica ediyorum gerisi çok kolay olacak. Şimdikten heyecanlandım bile şanslı kişiler kim olacak, Pandoranın kutusundan kime ne çıkacak acaba.

Kullanıcı hesia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) Toprak
    Nereden
    zonguldak
    Beğen
    0
    Beğenilmiş
    4
    Mesaj sayısını artırmak gerek Bende dahil olmak isterim

Nereden
    Erivan
    Beğen
    866
    Beğenilmiş
    232
    Alıntı hesia Rumuzlu Üyeden Alıntı Mesajı Göster
    Mesaj sayısını artırmak gerek Bende dahil olmak isterim
    Benim mesaj sayım 300 ü geçti ama talepte bile bulunamıyorum, forumumuzda benim gibi yurtdışında yaşamak zorunda olan arkadaşlarım var ve bu duyguyu eminim çok iyi bilirler birden hop bir çelik satışa çıkar ve o türü çok istediğiniz halde mesafeler yüzünden alamazsınız ve çok sinir olursunuz.
    Şaka bir yana ben sizlerin paylaşımlarınızı gördükçe çok seviniyorum ve bu çorbada katkımın bulunmasından mutluyum. Mesaj sayınızın dolmasına çok az kalmış, eminim adınızı listenin en üst sıralarına taşıyacak ilk şanslı üyelerden birisi olacaksınız Sevgili hesia.

Ayrıldı
    Nereden
    Giresun
    Beğen
    0
    Beğenilmiş
    12
    Sevgili Ari, bence katılın bu kampanyaya. Burada arzu ettiğiniz bir toprakana arkadaşınızda siz gelene kadar emanet dururlar ki düşünürseniz ben talibim

Ben de katılmayı çok arzu ediyorum fakat gelecek hoya belli değil, elimdeki türlerden olma olasılığı yüksek olabilir. Takasta kullanilirim öyle bile olsa Ne yapmamız gerekiyor, iletişim bilgilerimizi size mi yazacağız?

Nereden
    Erivan
    Beğen
    866
    Beğenilmiş
    232
    Kısmet olursa geleceğim zaman talepte bulunurum İklimsiz ablacığım şunun şurasında pek birşey kalmadı nede olsa.
    Benim bu başlıktaki amacım talepte bulunan arkadaşlara yol göstermek ve burada bir liste oluşturmak, ondan sonra ise adres bilgileri direk Miss_Menas'a gidecek. Listenin açılışını seninle yapalım mı, ne dersin?

Ayrıldı
    Nereden
    Giresun
    Beğen
    0
    Beğenilmiş
    12
    Ari'cim listenin açılışını benimle seve seve yapabiliriz

Nereden
    Erivan
    Beğen
    866
    Beğenilmiş
    232
    Alıntı İklimsiz Rumuzlu Üyeden Alıntı Mesajı Göster
    Ari'cim listenin açılışını benimle seve seve yapabiliriz
    İşte şimdi oldu
    Bu sayfaya uğur getirceğine inandığım için listeye seninle başlamak çok iyi olacak. Adres bilgilerini Miss_Menas'a göndermeyi unutma ablam.

Nereden
    Erivan
    Beğen
    866
    Beğenilmiş
    232
    1. İklimsiz

Kullanıcı Sefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) Toprak
    Nereden
    Manisa/Akhisar
    Beğen
    60
    Beğenilmiş
    59
    -Hediye bitki hakkını 1 kez kullanan üyelerimiz, bir daha aynı haktan yararlanamayacaktır.

Yaaaa bayram sabahı aldığım enkötü haber bu,buna en çok ben üzüldüm.
    Kısmetsizlik mi? desem,yoksa ''e...k'' şansı mı? desem bilemedim.

Acaba diyorum forumu aktif kullanmak adına 100 mesajı dolduran herkes hediye paylaşımından faydalansa Sn Miss_Menas'a çok mu yük olur?
    ve çok mu şımarıklık yapmış olurum?

Oyy oyyyyyyyy
    Vazgeçenler asla kazananamaz ve kazananlar asla vazgeçmez
    Napoleon Hill

Nereden
    Erivan
    Beğen
    866
    Beğenilmiş
    232
    Sevgili sehatefekaya, size geçen sefer gönderildiği için bir daha göndermek şuan için pek doğru olmaz Hoyalar ne yazık ki öyle hemen büyümüyor ve daha hediye Hoya almamış arkadaşlarımızda çok var o yüzden şimdi malesef diyorum.
    Lütfen beni yanlış anlamayın.

Kullanıcı Sefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) Toprak
    Nereden
    Manisa/Akhisar
    Beğen
    60
    Beğenilmiş
    59
    Sn Ari yanlış anlaşılacak bir durum yok,benimki sadece bir öneridir.Hoya yetiştirmek isteyen bütün arkadaşların hediye hoya alıp yetiştirme konusunda kendilerini deneyebilmeleri,hoyası olan arkadaşların hoya türlerini çeşitlendirmeleri ve forum üyelerinin daha aktif olmalarını teşvik amaçlı bayram şekeri tadında bir ricadır.Sn Miss_Menas kabul ederse sevinçten havalara uçan ilk kişi ben olurum.Eminim benim gibi düşünen pek çok arkadaşımız var.Kabul etmezse de saygı duyarız elbette,sn Miss_Menas'ın ne kadar paylaşımcı olduğunu biliyoruz, hoyalara yaptığı masrafları da biliyoruz tabi ki...olumlu yada olumsuz bir cevap verecektir diye düşünüyorum.Dediğim gibi benim önerim belki biraz şımarıklık,belki ''ah keşke'' diyenlerin sesi...
    İnsanların nazı sevdiklerine geçer, ben bu forumdaki arkadaşları kendime yakın bulduğum için böyle rahat mesajlar yazabiliyorum.Hoya gönderse de göndermese de Sn Miss_Menas benim çok sevdiğim büyüklerimden biridir. Herhangi bir yanlış anlaşılma olmaz emin olunuz.
    Sevgilerimle
    Vazgeçenler asla kazananamaz ve kazananlar asla vazgeçmez
    Napoleon Hill

Nereden
    Antalya
    Beğen
    2.850
    Beğenilmiş
    633
    Talep listemizi sevgili iklimsiz arkadaşımızla açmışız Onlarca hoyalarını dostluk bitki hoya kardeşliği adına çelikler alıp yayılıp çoğalmasına katkıda bulunduğu için sevgili iklimsiz seve seve gönderirim hediye çeliklerinizi.
    Aslına bakarsanız Hoya başlığınız olmuş olsaydı aktif listenizi gözden geçirme şansım olurduki buda sizin şansınızı katlardı yeni türlerde
    Hediyelerimi takasta kullanmak istemeniz biraz garip kaçsada nihayetinde mantık çerçevesinde olaya bakınca o tür sizde olmayan bir tür ile takaslanacağı için yadırgamamalıyız

Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu