Etiketlenen üyelerin listesi

Toplam 7 adet sonuctan sayfa başı 1 ile 7 arası kadar sonuç gösteriliyor.
    Moderatör ayoruk81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce
    Beğen
    1.380
    Beğenilmiş
    598

Post Genel Sorular

Sn @NukrO , konu dışı size birşey danışmak istiyorum. Beni mazur görün lütfen Yukarıda ki tablo da gördüm ve yeni konular eklerken sık sık karşıma çıkan ısı verilerinde ( 18 - 30 °C) şeklinde yazarken "°" karakterinin nasıl eklendiğini bilmediğim için yapamıyorum. O karakterin nasıl yazıldığını ister buradan veya "Sık Sorulan Sorular/Forumu Nasıl Kullanırım?" bölümünden izah edebilirmisiniz? Teşekkürler
    Hiçbir İyilik Cezasız Kalmaz(Anonim)

Ayrıldı
    Nereden
    Ankara
    Beğen
    333
    Beğenilmiş
    243
    Sn ayoruk81 ben cevap versem olur mu
    En kolay şekli kopyala ve yapıştır bence. 1-2 yapılış şekli daha varmış ama onlarla uğraşmak yerine bence bu şekilde daha basit olur

Nereden
    Düzce
    Beğen
    1.380
    Beğenilmiş
    598
    Tabii ki kabul ederim cevabınızı Sevgili Gülen Melek. Konuyu açan Sn NukrO olduğu için onun adını yazdım.

Zaten orada ben kopyala yapıştır yaptım. Ama konu eklerken zaten diğer başka taraftan da konuyu kopyala yapıştır yaptığım için bir de onunla uğraşmayayım direk forumda ki çalıştığım sayfadan bu işi halledeyim diye düşündüm

Ayrıldı
    Nereden
    Ankara
    Beğen
    333
    Beğenilmiş
    243
    Sn ayoruk81, normalde ascii kodları ile de yapabiliyoruz. Yani; Alt tuşuna basılı tutarken yazdığımız sayılar ile bu özel karakterleri çıkarabiliyoruz. Ama sitemizde denedim ve bunu başaramadım. Belki yazamıyoruzdur bu şekilde

Bir yol daha önereyim o zaman, gerçi o da kopyala yapıştır oluyor ama

Windows'un Karakter Eşlem programı.
    (Başlat\Programlar\Donatılar\Sistem Araçları\Karakter Eşlem)
    Kısayolunu masaüstüne koyun ve gerektikçe kullanın. Bir çok simge elinizin altında olur

(Mesajları bu konuya aldım )

Nereden
    Düzce
    Beğen
    1.380
    Beğenilmiş
    598
    Eveeet bu daha güzel oldu benim için Çok teşekkürler Sevgili Gülen Melek Denedim ve "ᵒᵒᵒᵒ"
    oldu.

Bu arada mesajları iyi ki buraya taşıdınız. Bu konunun olması gereken yer de burasıydı. Size zahmet verdiğim için üzgünüm Anlayışınız için de çok teşekkürler

Ayrıldı
    Nereden
    Ankara
    Beğen
    333
    Beğenilmiş
    243
    Yardımcı olabildiysem çok sevindim ve kesinlikle zahmet vermediniz

Nereden
    Düzce
    Beğen
    1.380
    Beğenilmiş
    598
    Sevgili @adneser Ağabeyim, sanırım sorunu çözdüm

Aşağıda ki gibi sizin bahsettiğiniz sayfayı açıyoruz. Sonra imajını aldığım aşağıda ki fotonun sağ alt yanında, kırmızı kare içine aldığım "filtrele" menüsüne tıklıyoruz.

"filtrele" menüsüne tıkladığımızda aşağıda ki gibi açılan tabloda, "En Popülerler" linkine tıklıyoruz.

İşte aradığımız sayfa karşımızda

Yukarıda 2. foto da ki linklerden, yanlışlıkla "recent" linkine tıkladıysan, işte o zaman o şekilde kaydedilmiş olacağından bir daha girememiş olabilirsin. Çünkü orada ki seçenekleri nasıl seçip bırakırsan seçim o şekilde kalıyor. "Anlık Forum Etkinliği" Bir daha ki sefere, bir önceki seçimine göre açabiliyorsun. O sebeble bu gibi durumda "FİLTRELE" kutucuğunda ki seçenekleri kontrol etmelisin. Hadi kal sağlıcakla
    Miss_Menas  (01-07-2017) Bunu beğendi.