Etiketlenen üyelerin listesi

Toplam 7 adet sonuctan sayfa başı 1 ile 7 arası kadar sonuç gösteriliyor.
    Ayrıldı
    Nereden
    Ankara
    Beğen
    333
    Beğenilmiş
    244

Minik Serçem

Evdeki dostum evet ama kalıcı değil maalesef

Apartman görevlimiz bulmuş dışarıda. Uçamıyor ve sadece kaçıyormuş. Herhalde yuvadan düşmüş. Bırakalım belki annesi arıyordur dedi ama güvenemedim. Kediler hoooop
    2 gündür bakmaya çalışıyorum. Sora soruştura, ne yer, ne kadar yer, kaç saatte bir yer... öğrenip uygulamaya çalışıyorum.
    Henüz çok ürkek. Ele alınca duruyor ama ani hareketlerden çok korkuyor. Ayakkabı kutusuna bolca delik delip içine koyuyorum, hep kıyı köşeye siniyor.

İlk gün zorla yemek yedirdim. Ama bu gün şırıngayı görünce ağzını açmaya başladı şükür
    Ömrü olsun. Onu büyütüp uçurmayı çooook istiyorum. Yaşamaz diyen de oldu çünkü

İşte miniğim benim;

100_0559.jpg

100_0560.jpg

100_0561.jpg

Ayrıldı
    Nereden
    Ankara
    Beğen
    333
    Beğenilmiş
    244
    Başaramadık...

Kullanıcı kaktus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) Toprak
    Nereden
    Adelaide
    Beğen
    0
    Beğenilmiş
    49
    Hadi ya.... Yemek yiyor gibiydi.... Kismet... Uzulme demek ki vadesi bu kadarmis... Gene de seninle karsilastigi icin cok sansli sevgili gulenmelek
    the EARTH HAS MUSIC, FOR THOSE WHO LISTEN...

Ayrıldı
    Nereden
    Ankara
    Beğen
    333
    Beğenilmiş
    244
    Sağolasın kaktus. O canları sevmenin çok zor yanı da bu işte. Dün beni mahvetti. O kadar çok "acaba...neden...belki" diyorum ki. Ama hiç biri sonucu değiştirmiyor.
    Ömrünün o kadar olduğunu bilsem belki daha az üzüleceğim. Ama, "benim yaptığım bir hata yüzünden mi acaba" sorusu hiç çıkmıyor aklımdan... ve üzüyor.

Ayrıldı
    Nereden
    -------
    Beğen
    0
    Beğenilmiş
    19
    Bugün çay bahçesinde otururken bir serçe kondu yakınıma,uçup gidene kadar izledim onu ve senin yavru serçen aklıma geldi. Çocukluğumda serçe yuvalarını çok merak ederdim ve oradaki küçük,beyaz benekli gri yumurtaları hatırlıyorum,bazen yavrulu yuvalar da görürdüm. Çok miniktiler ve anneleri onlara besin taşırdı,ağzlarına verirdi.Demek ki doğalarında anne bakımı istiyorlar. Sevgili gülen melek,bunu sen ona vermeye çalıştın, ama olmadı. Belki ömrü o kadardı, çünkü anneleri de baksa bazen ölebiliyorlar. Ama üzülmen normal..Ona sevgini verdin ne de olsa...Yaşatma umudun vardı...

Ayrıldı
    Nereden
    Ankara
    Beğen
    333
    Beğenilmiş
    244
    Galiba haklısınız sevgili edelvays58, noktayı koyduk sonuçta

Kullanıcı kaktus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) Toprak
    Nereden
    Adelaide
    Beğen
    0
    Beğenilmiş
    49
    Alıntı gülen melek Rumuzlu Üyeden Alıntı Mesajı Göster
    Sağolasın kaktus. O canları sevmenin çok zor yanı da bu işte. Dün beni mahvetti. O kadar çok "acaba...neden...belki" diyorum ki. Ama hiç biri sonucu değiştirmiyor.
    Ömrünün o kadar olduğunu bilsem belki daha az üzüleceğim. Ama, "benim yaptığım bir hata yüzünden mi acaba" sorusu hiç çıkmıyor aklımdan... ve üzüyor.
    Hic uzulme bence... Yasayacak gunu olan, basina ne gelirse gelsin yasamaya devam ediyor... Ben buna cok inaniyorum... Benim de hayatta yasamaz dedigim canlar, kefeni yirtip yasarken, daha saglikli olup yasamasi muhtemel gozuyle baktigim bazi canlar melek olup gittiler... Bir sekilde diyorum vadesi dolmamissa, devam ediyor direnmeye... Doganin kanunu biraz da....

Son anlarini sicak bir yuvada, ilgi ve alakayla gecirdi oyle dusun... Bundan buyuk nimet de yok bence...
    the EARTH HAS MUSIC, FOR THOSE WHO LISTEN...