Etiketlenen üyelerin listesi

Toplam 2 adet sonuctan sayfa başı 1 ile 2 arası kadar sonuç gösteriliyor.
    Kullanıcı Toprak
    Beğen
    0
    Beğenilmiş
    14

Hayat Bir Yarış Değildir...

Hayat bir yarış değil, sadece kendi çevirdiğimiz çemberin peşinden koştuğumuz ve bundan mutlu olduğumuz keyifli bir uğraştır...

İnsanlar yapmakta zorunlu olduğu uğraşların yarığından sızdıklarında hep kendilerine mutluluk veren uğraşlara yönelmişler.

Dün yani yani 22 Mart 2014 cumartesi günü Pınar başı'nda kurulmuş Ülkü yarış pistindeydik...

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  IMAG0039.jpg
Görüntüleme: 3
Büyüklüğü:  96,7 KB (Kilobyte)

Televizyonda motosiklet yarışlarını seyretmeyi seviyordum ama ilk defa pistte yarış izleyecektik...

Resmin ismi:  IMAG0012.jpg
Görüntüleme: 2
Büyüklüğü:  95,1 KB (Kilobyte)

Çok keyifliydi. Motorların acı çeker gibi çıkardığı sesler ve yarışçıların yer çekimine meydan okuyan sürüşleri müthiş heyecan vericiydi...

Resmin ismi:  IMAG0011.jpg
Büyüklüğü:  94,5 KB (Kilobyte)

TMF (Türkiye Motosikler Federasyonu) bayan hakemlerinden Sn. Dudu Bengiç hanımın daveti üzerine gittik aslında... Aklımızda hiç de böyle bir yarışa gitmek yoktu. Onu 3 no'lu kule de yarışcılar için yeşil bayrağı sallarken izledik...
    Sanki yarışçılara; yolunuz açık ve emniyetli, en hızlı 2 km yi koşabilirsiniz der gibiydi...

Resmin ismi:  IMAG0048.jpg
Büyüklüğü:  88,0 KB (Kilobyte)

Türkiye'yi yurtdışı motiklet yarışlarında başarı ile temsil etmiş, ülkemizin 17 yaşındaki gururu Toprak Razgatlıoğlu'nu, sürati ve sürüş tekniği ile bizleri adeta büyüledi...

Kendi alanından ülkemizin en iyi yarışçılarına tur bindirirken adeta kendiyle yarışır gibiydi...

Resmin ismi:  IMAG0049.jpg
Büyüklüğü:  89,4 KB (Kilobyte)

Yarışçı kızlarımız da vardı. Hele Naime Ekin vardı ki_ o motorunu sürerken asfalt ağlıyor gibiydi...

Keyifli gecen bir yarış günün sonunda, bir zamanların bayan yarışçısı ve şimdi TMF nin bayan hakemi, Sn. Dudu Bengiç ile sohbet etmek de güzeldi...

Resmin ismi:  541308_10152166482235258_1933887975_n.jpg
Görüntüleme: 3
Büyüklüğü:  95,0 KB (Kilobyte)

Bize bu fırsatı verdiği için teşekkürler...

Üst Yönetim Miss_Menas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Beğen
    2.846
    Beğenilmiş
    628
    Dudu Bengiç (Selis) Arkadaşımızın Motor yarışlarına merakı yanı sıra Ailecek bu yarışın içerisinde olduğunu bilen ben. Her ne kadar 2 tekerlek sadece ve sadece bisiklet kullnabiliyorum. 2 aylık koma ve hayata yeniden dönen ben, kalan cesaretim bisikletle sınırlı olduğunu bilmek ve yarışa katılan her bir yarışçının heyecanını hem motor üstünde hem yarışı izleyen keyifli kitleyi sevgiyle selamlıyorum.
    Helal sana Selis'cim, attığın her bir adım önünde hayatında başarı olarak geri dönmesini ve hakemlik hayatının tam gaz tutkuyla devam etmesini Dilerim.
    Bakma sen bana korkumu bir yenebilsem soluğu yine muazzam bir motorun üstünde alırım, bu heyecanın yaşı yoktur diyorum. Bisikleti kullanırken bile kalbim yerinden fırlıyor dizlerim zangır zangır titriyor, değil motor kullanmak artık rüyalarımda gördüğümde bile korkuyla uyanıyorum, maalesef diyebileceğim...

Teşekkürler Halil bey, heyecanı pistin havasını soluyup bizlere aktardığınız için.
    Antalya feslikan yaylasında yapılan yarış pistlerindeki heyecanı anımsattınız bana bu paylaşımınızla.
    ceviz fidanı (01-09-2016) Bunu beğendi.