Etiketlenen üyelerin listesi

Toplam 9 adet sonuctan sayfa başı 1 ile 9 arası kadar sonuç gösteriliyor.
    Kullanıcı kaktus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) Toprak
    Nereden
    Adelaide
    Beğen
    0
    Beğenilmiş
    49

Fotoğraflar Neden Eklenti Olarak Görünür ?

Resimleri ilk yontemle yukluyorum. (Yani hizli cevap bolumundeki, resim ekle simgesinden).. Ancak anlamadigim sekilde fotograflar bazen sadece EKLENTI 001 seklinde cikiyor, sadece yazi seklinde. Resim gorunmedigi gibi, eklentiyi tiklayinca da acilmiyor. Mesaj duzenle deyip o fotograflari yeniden eklemem gerekiyor. Neden boyle oldugunu bilen var mi?
    the EARTH HAS MUSIC, FOR THOSE WHO LISTEN...

Ayrıldı
    Nereden
    Ankara
    Beğen
    333
    Beğenilmiş
    244
    kaktus, sebebini bilmiyorum, ama konu açarken ya da mesaj yazarken önizleme yap dersen sorunu çözmen daha kolay olur, anında müdahale yani :ee

Ayrıldı
    Nereden
    Ankara
    Beğen
    333
    Beğenilmiş
    244

Fotoğraflar Neden Eklenti Olarak Görünür ?

Örneğin;

Mesajımızı yazdık, fotoğrafı yükledik, önizleme dedik ve her şey yolunda görünüyor.

1.jpg

Ama, alt tarafta bulunan Eklenti Ekle seçeneğini tıklayarak

2.jpg

Orada; yüklediğimiz fotoğrafı, üstündeki çarpıdan silip

4.jpg

Sonra mesajımıza yine önizleme dersek;

Mesaj kısmında fotoğrafımız göründüğü halde, Önizleme bölümünde EKLENTİ olarak görünür.

7.jpg

Eklentinin üzerine tıkladığımız zaman ise, fotoğrafı silmiş olduğumuz için hata mesajı ile karşılaşırız

1.jpg
    Kısacası:
    Eğer yüklediğimiz fotoğrafı silmek istersek, hem mesaj kutusundan hem de Eklenti Ekle bölümünden silmemiz gerekiyor.

Ayrıldı
    Nereden
    ------
    Beğen
    0
    Beğenilmiş
    35
    Evet gülen melek çok doğru. Eklentiyi silip yine en alttaki eklenti yerinden önizlemeye tıklamamız gerekiyor. Ben öyle deneyerek çözdüm.

Nereden
    Adelaide
    Beğen
    0
    Beğenilmiş
    49
    Benim fotograflarim bu sekilde eklenti olarak gorunmuyor... Sadece eklenti yazisi olarak goruluyor...

Onizlemede sorunsuz, hatta ilk yayinladigimda fotolar gorunuyor. Sonradan eklenti yazisi halini aliyor...

Ayrıldı
    Nereden
    ------
    Beğen
    0
    Beğenilmiş
    35
    Alıntı kaktus Rumuzlu Üyeden Alıntı Mesajı Göster
    Benim fotograflarim bu sekilde eklenti olarak gorunmuyor... Sadece eklenti yazisi olarak goruluyor...

Onizlemede sorunsuz, hatta ilk yayinladigimda fotolar gorunuyor. Sonradan eklenti yazisi halini aliyor...

Mesajlarımıza resimleri yükledik, mesajı yazdığımız yerdeki önizlemeden deneyerek yaptık. Tamam her şeyi düzgün yaptıysak sorun yok. Fakat küçücük bir değiştirme yapmak istediğimizde, değişiklikten sonra önizlemeyi mesajın altındaki yerden değil, en aşağıdaki eklenti yerinden yaparsak hem sorunu görürüz. Ve böylece düzenlemeyi ona göre yaparak aynı yerden kayıt ederek mesajımızı göndeririz.

Nereden
    Adelaide
    Beğen
    0
    Beğenilmiş
    49
    Ben anlatamiyorum... Fotograflari eklenti olarak eklemiyorum ki zaten...

Her zamanki sekilde ekledigim bazi fotografli mesajlarda sorun oluyor bazilarinda olmiyor.... Herhagni degisik bir uygulamam yok, bazen sorunlu bazen sorunsuz... Nedenini anlamis degilim. Ayni mesaji duzelterek yeniden fotolari yukledigimde sorun cozuliuyor.. Hicbirinin onizlemelerinde hic bir sorun olmuyor

Ayrıldı
    Nereden
    Ankara
    Beğen
    333
    Beğenilmiş
    244
    E buna cevap veremiyorum işte kaktus Sorunun kaynağını bulduk dedim ama bulamamışız demek ki

Ayrıldı
    Nereden
    Ankara
    Beğen
    333
    Beğenilmiş
    244
    Bir örnek daha;

Fotoğraflar yüklenmiş, mesajda görünüyorlar.
    Ama; kırmızı ile işaretlediğim yerde görünmüyorlar.
    Dolayısıyla; mesaj, konuya gönderildiği zaman fotoğraflar EKLENTİ olarak görünüyor.

link yok.jpg

Oysa, Önizleme deyip kontrol ettiğimiz zaman, yüklenmiş fotoğrafları Eklenti Ekle kısmında görmemiz lazım

link var.jpg